Infolinia: 
788 28 28 28

Polecamy

 • Po przejęciu rosyjskiego tronu, Katarzyna szybko przekonuje się, że detronizacja męża to dopiero początek. Katarzyna musi teraz zmierzyć się z realiami „wyzwolenia” kraju, który nie chce być wolny.
  HBO3 HD
  Niedziela, 30.01 g. 21:00
 • Po tym jak tragiczne wydarzenia przekreśliły przyszłość Cassandry, młoda kobieta szuka zemsty na tych, którzy stają jej na drodze.
  CANAL+ Premium HD
  Sobota, 29.01 g. 21:00
 • Grupa młodzieży kończąca naukę w gimnazjum przygotowuje się do ostatniej imprezy.
  HBO HD
  Sobota, 29.01 g. 20:10
 • Grupa przyjaciół mieszka w małym miasteczku, w którym przeżycie czegoś ekscytującego graniczy z cudem. Kiedy mimo ostrzeżeń wchodzą na zakazany teren Czarnego Młyna, ich wakacje zmieniają się nie do poznania.
  HBO HD
  Sobota, 29.01 g. 18:25
 • Snake Eyes zostaje przyjęty do starożytnego japońskiego klanu Arashikage, którego członkowie szkolą go na wojownika ninja. Jego honor i lojalność szybko zostają jednak wystawione na ciężką próbę, a on sam może stracić zaufanie najbliższych.
  HBO HD
  Niedziela, 23.01 g. 20:10
 • Maud przyjeżdża do luksusowej posiadłości ekscentrycznej Amandy. Wkrótce dziewczyna przekonuje się o swojej ważnej misji, która zamieni się w niebezpieczną obsesję...
  CANAL+ Premium HD
  Piątek, 21.01 g. 22:10
 • Brytyjski premier Robert Sutherland dowiaduje się, że na dnie morza spoczywa wrak statku z ładunkiem wybuchowym. Polityk musi zapobiec eksplozji. Mierzy się również ze sprawcą serii cyberataków.
  CANAL+ Seriale HD
  Poniedziałek, 17.01 g. 22:00

ITTmedia telecom Siedlce - Internet, Telewizja, Telefon

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług. Jesteśmy przekonani, że będzie to początek korzystnej współpracy.
Swoją ofertę szerokopasmowego dostępu do sieci Internet oraz telewizji cyfrowej HD kierujemy przede wszystkim dla mieszkańców miejscowości: Siedlce, Węgrów, Łosice, Sokołów Podlaski, a także miejscowości w promieniu 40 km. Szybki i stabilny Internet szerokopasmowy w blokach mieszkalnych w Siedlcach oraz Węgrowie dostarczamy własną siecią światłowodową. Do pozostałych lokalizacji poprzez profesjonalne radiolinie. Jeżeli mieszkasz w Siedlcach, Węgrowie czy miejscowościach ościennych skorzystaj z naszej oferty. Internet Siedlce

Zapraszamy do kontaktu z nami »

ITTmedia telecom

Zadaj pytanie on-line
Newsletter
Zapisz się na newsletter ITTmedia