Infolinia: 
788 28 28 28

Polecamy

 • Astronauta rozbija się na nieznanej planecie, która okazuje się Ziemią tylko... 65 milionów lat temu.
  HBO HD
  Niedziela, 26.11 g. 20:10
 • Wprowadzenie restrykcyjnego prawa aborcyjnego w Północnej Irlandii wpływa na życie trzech rodzin.
  Cinemax HD
  Niedziela, 26.11 g. 20:00
 • Kristin, która ma wrażenie, że nic ekscytującego jej już w życiu nie czeka. Wyrusza na pogrzeb dziadka, który wywróci jej życie do góry nogami..
  CANAL+ Premium HD
  Sobota, 25.11 g. 21:00
 • Kiedy bogini wojny odradza się w ciele młodej dziewczyny, uliczny sierota Seiya odkrywa, że jego przeznaczeniem jest chronić ją i ocalić świat.
  HBO HD
  Sobota, 25.11 g. 20:10
 • Meksykański nastolatek dzięki kosmicznemu skarabeuszowi otrzymuje super moce.
  HBO HD
  Niedziela, 19.11 g. 20:10
 • Chiński naukowiec He Jiankui dokonał zmian w genotypie embrionów bliźniąt. Wzbudził ogromne kontrowersje i trafił przed sąd. Twórcy dokumentu przedstawiają wydarzenia z kilku punktów widzenia.
  CANAL+ Premium HD
  Poniedziałek, 13.11 g. 22:20
 • Neil gubi paszport podczas wakacji w Meksyku. Nie może wrócić do Anglii. Postanawia wykorzystać ten fakt, by zmienić swoje życie. Wkrótce dochodzi do tragedii.
  CANAL+ Premium HD
  Piątek, 10.11 g. 22:20

ITTmedia telecom Siedlce - Internet, Telewizja, Telefon

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług. Jesteśmy przekonani, że będzie to początek korzystnej współpracy.
Swoją ofertę szerokopasmowego dostępu do sieci Internet oraz telewizji cyfrowej HD kierujemy przede wszystkim dla mieszkańców miejscowości: Siedlce, Węgrów, Łosice, Sokołów Podlaski, a także miejscowości w promieniu 40 km. Szybki i stabilny Internet szerokopasmowy w blokach mieszkalnych w Siedlcach oraz Węgrowie dostarczamy własną siecią światłowodową. Do pozostałych lokalizacji poprzez profesjonalne radiolinie. Jeżeli mieszkasz w Siedlcach, Węgrowie czy miejscowościach ościennych skorzystaj z naszej oferty. Internet Siedlce

Zapraszamy do kontaktu z nami »

ITTmedia telecom

Zadaj pytanie on-line
Newsletter
Zapisz się na newsletter ITTmedia