Infolinia: 
788 28 28 28

Polecamy

 • Zrozpaczona matka oskarża o nieudolność policjantów, którzy wciąż nie zdołali aresztować mordercy jej nastoletniej córki. Film nagrodzony dwoma Oscarami®, czterema Złotymi Globami i pięcioma nagrodami BAFTA.
  CANAL+ HD
  Środa, 26.12 g. 21:00
 • Adaptacja klasycznej powieści kryminalnej Agathy Christie, wyreżyserowana przez pięciokrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagha.
  CANAL+ HD
  Wtorek, 25.12 g. 21:00
 • Amy, Carla i Kiki muszą uporać się ze świątecznymi wizytami własnych matek.
  CANAL+ HD
  Niedziela, 23.12 g. 21:00
 • Drużyna superbohaterów powraca, aby przeciwstawić się pragnącemu przejąć kontrolę nad wszechświatem i zamieszkującymi go istotami Thanosowi.
  HBO HD
  Niedziela, 23.12 g. 20:10
 • Najnowsza, trzecia część kinowego hitu na podstawie bestsellerowych powieści E.L. James.
  CANAL+ HD
  Sobota, 22.12 g. 22:40
 • Pracownicy koncernu medialnego Knight Ridder decydują się zbadać, co stało za decyzją o podjęciu interwencji zbrojnej w Iraku.
  HBO HD
  Sobota, 22.12 g. 20:10
 • Baśń dla dorosłych, której akcja rozgrywa się u szczytu zimnej wojny, w Stanach Zjednoczonych około roku 1962.
  CANAL+ HD
  Sobota, 22.12 g. 20:00

ITTmedia telecom Siedlce - Internet, Telewizja, Telefon

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług. Jesteśmy przekonani, że będzie to początek korzystnej współpracy.
Swoją ofertę szerokopasmowego dostępu do sieci Internet oraz telewizji cyfrowej HD kierujemy przede wszystkim dla mieszkańców miejscowości: Siedlce, Węgrów, Łosice, Sokołów Podlaski, a także miejscowości w promieniu 40 km. Szybki i stabilny Internet szerokopasmowy w blokach mieszkalnych w Siedlcach oraz Węgrowie dostarczamy własną siecią światłowodową. Do pozostałych lokalizacji poprzez profesjonalne radiolinie. Jeżeli mieszkasz w Siedlcach, Węgrowie czy miejscowościach ościennych skorzystaj z naszej oferty. Internet Siedlce

Zapraszamy do kontaktu z nami »

ITTmedia telecom

Zadaj pytanie on-line
Newsletter
Zapisz się na newsletter ITTmedia